• GARFIELD (sinhronizirano)

    nedelja, 16. 6. ob 10.00

  • IZZIVALCI

    nedelja, 16. 6. ob 20.00

  • NAKLJUČNI MORILEC

    sobota, 15. 6. ob 20.00

  • PODLI FANTJE: VSE ALI NIČ

    petek, 14. 6., ob 20.00 // nedelja, 23. 6. ob 20.00

  • DEKLE IN JAGUAR

    nedelja, 23. 6., ob 18.00

  • Art kino: SAMSARA

    torek, 11. 6. ob 20.00 / P R E S T A V L J E N O

  • MORILSKI PAJEK

    četrtek, 13. 6. ob 20.00

  • VRVEŽ V MOJI GLAVI 2 (sinhronizirano)

    sobota, 15. 6. ob 18.00 // nedelja, 23. 6. ob 10.00 (kino matineja)

  • GEPACK

    nedelja, 16. 6. ob 18.00

  • Art kino: BITKA ZA HOLMEC

    torek, 18. 6., ob 19.00

  • MOTORISTI

    četrtek, 20. 6. ob 20.00

  • SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: PROSLAVA OB DNEVU DRŽAVNOSTI // VSTOP PROST!

    sobota, 22. 6. ob 20.00 - Pihalni orkester SG z gostjo Nušo Derendo

  • Art kino: 20.000 vrst čebel

    torek, 25. 6. ob 20.00

  • TIHO MESTO: PRVI DAN

    četrtek, 27. 6. ob 20.00

  • SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: FOLKART GOSTUJE // VSTOP PROST

    petek, 28. 6. ob 21.00 - TAUMATA WHITIREIA, Wellington (Nova Zelandija)

  • SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: POKLIC COPRNICE MICE // VSTOP PROST

    sobota, 29. 6. ob 9.30 - Gledališče desnega žepka

  • SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: ZORAN PREDIN BEND // VSTOP PROST

    sobota, 29. 6. ob 21.00

  • SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: FESTIVAL ANA DESTNICA // VSTOP PROST

    nedelja, 30. 6. ob 19.00 - ECHT (Nizozemska)

  • SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: FESTIVAL ANA DESTNICA // VSTOP PROST

    nedelja, 30. 6., ob 21.00 - ŠE KAR MLADA (Italija) geriatrični akrobatski cirkus

 

Na sporedu:

Kot pes in mačka (sinhronizirano)

Kot pes in mačka (sinhronizirano)

P R E S T A V L J E N O !
Preberi več...
Kraljestvo planeta opic

Kraljestvo planeta opic

četrtek, 9. 5., ob 20.00

sobota, 11. 5., ob 20.00

petek, 24. 5., ob 20.00

Preberi več...
Izzivalci

Izzivalci

sobota, 1. 6. ob 20.00

nedelja, 16. 6. ob 20.00

Preberi več...
Garfield (sinhronizirano)

Garfield (sinhronizirano)

sobota, 1. 6. ob 18.00 - 3D

nedelja 16. 6. ob 10.00 / kino matineja

Preberi več...
Naključni morilec

Naključni morilec

nedelja, 2. 6., ob 18.00

nedelja, 9. 6., ob 20.00

sobota, 15. 6. ob 20.00

 

 

Preberi več...
Podli fantje: Vse ali nič

Podli fantje: Vse ali nič

četrtek, 6. 6. ob 20.00

sobota, 8. 6., ob 20.00

petek, 14. 6., ob 20.00

nedelja, 23. 6., ob 20.00

Preberi več...
Dekle in jaguar

Dekle in jaguar

nedelja, 9. 6., ob 18.00

nedelja, 23. 6., ob 18

Preberi več...
Vrvež v moji glavi 2 (Sinhronizirano)

Vrvež v moji glavi 2 (Sinhronizirano)

sobota, 15. 6. ob 18.00

nedelja, 23. 6. ob 10.00 / Kino matineja

Preberi več...
Gepack

Gepack

nedelja, 16. 6., ob 18.00
Preberi več...
ART KINO: Bitka za Holmec

ART KINO: Bitka za Holmec

torek, 18. 6., ob 19.00
Preberi več...
Motoristi

Motoristi

četrtek, 20. 6. ob 20.00
Preberi več...
SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: Proslava ob Dnevu državnosti

SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: Proslava ob Dnevu državnosti

sobota, 22. 6. ob 20.00
Preberi več...
ART KINO: 20.000 vrst čebel

ART KINO: 20.000 vrst čebel

torek, 25. 6., ob 20.00
Preberi več...
Tiho mesto: Prvi dan

Tiho mesto: Prvi dan

četrtek, 27. 6. ob 20.00
Preberi več...
SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: FOLKART GOSTUJE

SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: FOLKART GOSTUJE

petek, 28. 6. ob 20.00
Preberi več...
SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: POKLIC COPRNICE MICE

SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: POKLIC COPRNICE MICE

sobota, 29. 6. ob 9.30
Preberi več...
SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: ZORAN PREDIN BEND

SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: ZORAN PREDIN BEND

sobota, 29. 6., ob 21.00
Preberi več...
SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: ANA DESETNICA - ECHT (Nizozemska)

SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: ANA DESETNICA - ECHT (Nizozemska)

nedelja, 30. 6. ob 19.00
Preberi več...
SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: ANA DESETNICA - ŠE KAR MLADA (Italija)

SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: ANA DESETNICA - ŠE KAR MLADA (Italija)

nedelja, 30. 6. ob 21.00
Preberi več...

Tedenski pregled prireditev