• KOT PES IN MAČKA (sinhronizirano)

    sobota, 20. 4., ob 18.00 - P R E S T A V L J E N O !

  • MONKEY MAN: KRVAVO MAŠČEVANJE

    nedelja, 26. 5., ob 20.00

  • KRALJESTVO PLANETA OPIC

    petek, 24. 5., ob 20.00

  • IP: IZMIŠLJENI PRIJATELJI (sinhronizirano)

    nedelja, 26. 5., ob 10.00

  • SPEČI PSI

    petek, 31. 5., ob 20.00

  • Kino ob kavi in izven: INGEBORG BACHMANN: POTOVANJE V PUŠČAVO

    torek, 21. 5., ob 10.00

  • Za Abonma Opera in Balet Maribor: Giacomo Puccini: TOSCA

    SAMO ZA ABONENTE // torek, 21. 5., odhod avtobusa ob 17.00

  • Art kino: PANKRT

    torek, 21. 5., ob 20.00

  • FURIOSA: DEL SAGE POBESNELI MAX

    četrtek, 23. 5., ob 20.00 // sobota, 25. 5., ob 20.00 // četrtek, 30. 5., ob 20.00

  • GARFIELD (sinhronizirano)

    sobota, 25. 5. ob 18.00

  • ŠPANSKI BEZEG

    nedelja, 26. 5., ob 18.00

  • Art kino: KRI MOJE LJUBEZNI

    torek, 28. 5., ob 20.00

 

Na sporedu:

Kot pes in mačka (sinhronizirano)

Kot pes in mačka (sinhronizirano)

P R E S T A V L J E N O !
Preberi več...
Monkey man: Krvavo maščevanje

Monkey man: Krvavo maščevanje

nedelja, 5. 5., ob 20.30

nedelja, 26. 5. ob 20.00

Preberi več...
Kraljestvo planeta opic

Kraljestvo planeta opic

četrtek, 9. 5., ob 20.00

sobota, 11. 5., ob 20.00

petek, 24. 5., ob 20.00

Preberi več...
IP: Izmišljeni prijatelj (sinhronizirano)

IP: Izmišljeni prijatelj (sinhronizirano)

nedelja, 26. 5., ob 10.00 / kino matineja
nedelja, 2. 6., ob 10.00 / kino matineja

sobota, 8. 6., ob 18.00

Preberi več...
Speči psi

Speči psi

nedelja, 19. 5., ob 20.00

petek, 31. 5., ob 20.00

Preberi več...
Furiosa: Del sage Pobesneli Max

Furiosa: Del sage Pobesneli Max

četrtek, 23. 5., ob 20.00

sobota, 25. 5., ob 20.00

četrtek, 30. 5., ob 20.00

Preberi več...
Garfield (sinhronizirano)

Garfield (sinhronizirano)

sobota, 25. 5., ob 18.00
Preberi več...
Španski bezeg

Španski bezeg

nedelja, 26. 5., ob 18.00
Preberi več...
Art kino: Kri moje ljubezni

Art kino: Kri moje ljubezni

torek, 28. 5., ob 20.00
Preberi več...
Izzivalci

Izzivalci

sobota, 1. 6. ob 20.00

nedelja, 16. 6. ob 20.00

Preberi več...
Kaskader

Kaskader

nedelja, 2. 6., ob 20.00
Preberi več...
kino matineja: Nerazdružljivi (sinhronizirano)

kino matineja: Nerazdružljivi (sinhronizirano)

nedelja, 9. 6., ob 10.00 / Kino matineja

 

Preberi več...
Naključni morilec

Naključni morilec

nedelja, 2. 6., ob 18.00

nedelja, 9. 6., ob 20.00

sobota, 15. 6. ob 20.00

 

 

Preberi več...
Art kino: Ljuba Gloria

Art kino: Ljuba Gloria

torek, 4. 6., ob 20.00
Preberi več...
Podli fantje: Vse ali nič

Podli fantje: Vse ali nič

četrtek, 6. 6. ob 20.00

sobota, 8. 6., ob 20.00

petek, 14. 6., ob 20.00

nedelja, 23. 6., ob 20.00

Preberi več...
Opazovalci

Opazovalci

petek, 7. 6., ob 20.00
Preberi več...
Dekle in jaguar

Dekle in jaguar

nedelja, 9. 6., ob 18.00

nedelja, 23. 6., ob 18

Preberi več...

Tedenski pregled prireditev