• KRALJEVSKI ARTUR

    nedelja, 28. 4., ob 19.30

  • NOETOVA BARKA: GLASBENA PUSTOLOVŠČINA (sinhronizirano)

    nedelja, 28. 4., ob 10.00

  • BACK TO BLACK

    nedelja, 12.5. ob 20:00 // torek, 14. 5., ob 14.00 in 17.00

  • kino matineja: KUNG FU PANDA 4 (sinhronizirano)

    nedelja, 12. 5., ob 10.00

  • KOT PES IN MAČKA (sinhronizirano)

    sobota, 20. 4., ob 18.00 - P R E S T A V L J E N O !

  • Proslava OB DNEVU BOJA PROTI OKUPATORJU

    četrtek, 25. 4., ob 19.00 VSTOP PROST

  • BREZGREŠNA

    petek, 26. 4., ob 20.00

  • KASKADER

    sobota 27. 4., ob 20.00 // nedelja, 28. 4., ob 17.00 // nedelja, 19. 5., ob 18.00

  • IZZIVALCI

    sobota, 4. 5., ob 20.00

  • Počitniški program: ŠOLA ČAROBNIH ŽIVALI 2 (sinhronizirano)

    torek, 30. 4., ob 17.00

  • Art kino: NEZAŽELENI

    torek, 30. 4., ob 19.00

  • NERAZDRUŽLJIVI (sinhronizirano)

    sobota, 4. 5. ob 18.00 // sobota, 11. 5. ob 18.00 // nedelja, 19. 5. ob 10.00

  • kino matineja: TAČKE NA PATRULJI: SILNI FILM (sinhronizirano)

    nedelja, 5. 5., ob 10.00

  • MONKEY MAN: KRVAVO MAŠČEVANJE

    nedelja, 5. 5., ob 20.30 // nedelja, 26. 5., ob 20.00

  • Art kino: AMEN: MIRAN RUDAN

    torek, 7. 5., ob 19.00

  • KRALJESTVO PLANETA OPIC

    četrtek, 9. 5., ob 20.00 // sobota, 11. 5., ob 20.00 // petek, 24. 5., ob 20.00

  • TAROT: KARTA SMRTI

    petek, 10. 5., ob 20.00 // sobota, 18. 5., ob 20.00

  • KAKO SEKSATI

    nedelja, 12. 5., ob 18.00

  • Art kino: NENADOMA SAMA

    torek, 14. 5., ob 20.00

  • TUJCI: PRVO POGLAVJE

    četrtek, 16. 5., ob 20.00 // petek, 17. 5., ob 20.00

  • IP: IZMIŠLJENI PRIJATELJI (sinhronizirano)

    sobota, 18. 5., ob 18.00 // nedelja, 26. 5., ob 10.00

  • SPEČI PSI

    nedelja, 19. 5., ob 20.00 // petek, 31. 5., ob 20.00

  • Kino ob kavi in izven: INGEBORG BACHMANN: POTOVANJE V PUŠČAVO

    torek, 21. 5., ob 10.00

  • Za Abonma Opera in Balet Maribor: Giacomo Puccini: TOSCA

    SAMO ZA ABONENTE // torek, 21. 5., odhod avtobusa ob 17.00

  • Art kino: PANKRT

    torek, 21. 5., ob 20.00

  • FURIOSA: DEL SAGE POBESNELI MAX

    četrtek, 23. 5., ob 20.00 // sobota, 25. 5., ob 20.00 // četrtek, 30. 5., ob 20.00

  • GARFIELD (sinhronizirano)

    sobota, 25. 5. ob 18.00

  • ŠPANSKI BEZEG

    nedelja, 26. 5., ob 18.00

  • Art kino: KRI MOJE LJUBEZNI

    torek, 28. 5., ob 20.00

 

Na sporedu:

Kraljevski Artur

Kraljevski Artur

četrtek, 21. 3., ob 19.00

nedelja, 7. 4., ob 17.00

nedelja, 14. 4., ob 17.00

nedelja, 28. 4., ob 19.30

Preberi več...
Noetova barka: glasbena pustolovščina (sinhronizirano)

Noetova barka: glasbena pustolovščina (sinhronizirano)

sobota, 30. 3., ob 18.00

sobota, 6. 4., ob 18.00

nedelja, 14. 4., ob 10.00 // kino matineja

sobota, 20. 4., ob 18.00

nedelja, 28. 4., ob 10.00 // kino matineja

 

Preberi več...
Proslava ob DNEVU BOJA PROTI OKUPATORJU

Proslava ob DNEVU BOJA PROTI OKUPATORJU

četrtek, 25. 4., ob 19.00 //  VSTOP PROST
Preberi več...
Brezgrešna

Brezgrešna

petek, 26. 4., ob 20.00
Preberi več...
Kaskader

Kaskader

sobota, 27. 4., ob 20.00

nedelja, 28. 4., ob 17.00

Preberi več...
Kung fu panda 4, (sinhronizirano)

Kung fu panda 4, (sinhronizirano)


sobota, 13. 4., ob 18.00
nedelja, 21. 4., ob 10.00 (Kino matineja)
sobota, 27. 4., ob 18.00
Preberi več...
Art kino: Nezaželeni

Art kino: Nezaželeni

torek, 30. 4., ob 19.00
Preberi več...
POČITNIŠKI PROGRAM: Šola čarobnih živali 2 (sinhronizirano)

POČITNIŠKI PROGRAM: Šola čarobnih živali 2 (sinhronizirano)

torek, 30. 4., ob 17.00
Preberi več...
Kot pes in mačka (sinhronizirano)

Kot pes in mačka (sinhronizirano)

P R E S T A V L J E N O !
Preberi več...
Kino matineja: Tačke na patrulji: Silni film (sinhronizirano)

Kino matineja: Tačke na patrulji: Silni film (sinhronizirano)

nedelja, 5. 5., ob 10.00
Preberi več...
Izzivalci

Izzivalci

sobota, 4. 5., ob 20.00
Preberi več...
Nerazdružljivi (sinhronizirano)

Nerazdružljivi (sinhronizirano)

sobota, 4. 5., ob 18.00

sobota, 11. 5., ob 18.00

nedelja, 19. 5., ob 10.00 / Kino matineja

 

Preberi več...
Monkey man: Krvavo maščevanje

Monkey man: Krvavo maščevanje

nedelja, 5. 5., ob 20.30

nedelja, 26. 5. ob 20.00

Preberi več...
Art kino: Amen: Miran Rudan

Art kino: Amen: Miran Rudan

torek, 7. 5., ob 19.00
Preberi več...
Kraljestvo planeta opic

Kraljestvo planeta opic

četrtek, 9. 5., ob 20.00

sobota, 11. 5., ob 20.00

petek, 24. 5., ob 20.00

Preberi več...
Tarot: Karta smrti

Tarot: Karta smrti

petek, 10. 5., ob 20.00

sobota, 18. 5., ob 20.00

Preberi več...
kino matineja: Kung fu panda 4, (sinhronizirano)

kino matineja: Kung fu panda 4, (sinhronizirano)

nedelja, 12. 5., ob 10.00
Preberi več...
Kako seksati

Kako seksati

nedelja, 12. 5., ob 18.00
Preberi več...
Art kino: Nenadoma sama

Art kino: Nenadoma sama

torek, 14. 5., ob 20.00
Preberi več...
Tujci: Prvo poglavje

Tujci: Prvo poglavje

četrtek, 16. 5., ob 20.00

petek, 17. 5., ob 20.00

Preberi več...
IP: Izmišljeni prijatelji (sinhronizirano)

IP: Izmišljeni prijatelji (sinhronizirano)

sobota, 18. 5., ob 18.00

nedelja, 26. 5., ob 10.00

Preberi več...
Kino ob kavi in izven: Ingeborg Bachmann: Potovanje v puščavo

Kino ob kavi in izven: Ingeborg Bachmann: Potovanje v puščavo

torek, 21. 5., ob 10.00
Preberi več...
Kaskader

Kaskader

nedelja, 19. 5., ob 18.00
Preberi več...
Speči psi

Speči psi

nedelja, 19. 5., ob 20.00

petek, 31. 5., ob 20.00

Preberi več...
OPERA BALET MARIBOR: Giacomo Puccini: TOSCA

OPERA BALET MARIBOR: Giacomo Puccini: TOSCA

torek, 21. 5.
Preberi več...
Art kino: Pankrt

Art kino: Pankrt

torek, 21. 5., ob 20.00
Preberi več...
Furiosa: Del sage Pobesneli Max

Furiosa: Del sage Pobesneli Max

četrtek, 23. 5., ob 20.00

sobota, 25. 5., ob 20.00

četrtek, 30. 5., ob 20.00

Preberi več...
Garfield (sinhronizirano)

Garfield (sinhronizirano)

sobota, 25. 5., ob 18.00
Preberi več...
Španski bezeg

Španski bezeg

nedelja, 26. 5., ob 18.00
Preberi več...
Art kino: Kri moje ljubezni

Art kino: Kri moje ljubezni

torek, 28. 5., ob 20.00
Preberi več...

Tedenski pregled prireditev