• Minioni: Grujev vzpon (sinhronizirano)

    Matineja: nedelja, 16.10.,ob 10.00

  • Abonmaji Kulturnega doma Slovenj Gradec 2022/23

    Vpis v abonmaje od 13. 9. 2022 dalje

  • Avatar - repriza - ponovno v kinu!

    Sobota, 1. 10., ob 20.00 / petek, 7. 10., ob 20.00

  • Nasmeh / grozljivka

    Četrtek, 29. 9., ob 19.00 / Petek, 30. 9., ob 20.00

  • Zmajev jezdec (sinhronizirano)

    Sobota, 1. 10., ob 18.00

  • Najboljši rojstni dan (sinhronizirano)

    Matineja: Nedelja, 2.10., ob 10.00

  • Moonage Daydream - biografija Davida Bowieja

    Nedelja, 2. 10., ob 19.00 / Sobota, 8. 10., ob 20.00

VPIS ABONMAJEV

Vpis v abonmaje za sezono 2022/23 bo potekal v septembru.

Stari abonenti se lahko vpišejo v času od 13. do 16. septembra, novi abonenti pa od 16. do 30. septembra oz. do razprodaje sedežev. (Vpis v abomna Opera in balet Maribor bo potekal do vključno 23. 9. 2022 oz. do zapolnitve sedežev.)

Vpis lahko opravite na blagajni Kulturnega doma Slovenj Gradec:

• v dopoldanskem času: od ponedeljka do petka od 9.00 do 12.00
• v popoldanskem času: v torek in četrtek od 17.00 do 19.00


Vpišete se lahko tudi z elektronsko prijavnico, ki jo najdete na naši spletni strani: www.kulturni-dom-sg.si in jo pošljete na elektronski naslov blagajna@kulturni-dom-sg.si,

ali klasično izpolnjeno prijavnico pošljete na naslov: Kulturni dom Slovenj Gradec, Francetova cesta 5, 2380 Slovenj Gradec.

Za vse dodatne informacije smo vam na voljo po telefonu:
• 02 881 24 93 (blagajna)
• 051 605 243 (tajništvo)

Elektronski naslov: blagajna@kulturni-dom-sg.si

Na sporedu:

Zmajev jezdec (sinhronizirano)

Zmajev jezdec (sinhronizirano)

Sobota, 1. 10., ob 18.00
Sobota, 15. 10. ob 18.00

Preberi več...
Avatar 3D - repriza

Avatar 3D - repriza

Sobota, 1. 10., ob 20.00 - repriza
Petek, 7. 10., ob 20.00 - repriza

Preberi več...
Najboljši rojstni dan (sinhronizirano)

Najboljši rojstni dan (sinhronizirano)

Matineja: Nedelja, 2.10., ob 10.00
Matineja: Nedelja, 30.10., ob 10.00

Preberi več...
Moonage Daydream - biografija Davida Bowieja

Moonage Daydream - biografija Davida Bowieja

Nedelja, 2. 10., ob 19.00
Sobota, 8. 10., ob 20.00

Preberi več...
Abonma Opera balet: La Gioconda (samo za abonma)

Abonma Opera balet: La Gioconda (samo za abonma)

Torek, 4. 10., ob 17.00

Preberi več...
Podelitev Vrunčevih priznanj

Podelitev Vrunčevih priznanj

Torek, 4. 10., ob 18.00

Preberi več...
Pot v raj

Pot v raj

Četrtek, 6. 10., ob 19.00
Nedelja, 9. 10., ob 19.00
Sobota, 15. 10., ob 20.00

Preberi več...
Wolfov abonma in izven: Večer samospeva (Tina Žerdin, harfa in Bernarda Bobro, sopran), Dvorana Huga Wolfa
Gajin svet 2

Gajin svet 2

Sobota, 8. 10., ob 18.00

Preberi več...
DC Liga super-ljubljenčkov (sinhronizirano)

DC Liga super-ljubljenčkov (sinhronizirano)

Matineja: Nedelja, 9. 10., ob 10.00

Preberi več...
Šolski filmski abonma in izven: Triumf

Šolski filmski abonma in izven: Triumf

Torek, 11. 10., ob 14.00
in
Torek, 11. 10., ob 17.00

Preberi več...
Art kino: Ne puščaj sledi

Art kino: Ne puščaj sledi

Torek, 11. 10., ob 19.00

Preberi več...
Amsterdam

Amsterdam

Četrtek, 13. 10., ob 19.00
Nedelja, 16. 10., ob 19.00
Nedelja, 23. 10., ob 19.00

Preberi več...
Bojevnik

Bojevnik

Petek, 14. 10., ob 20.00

Preberi več...
Matineja: Minioni: Grujev vzpon (sinhronizirano)

Matineja: Minioni: Grujev vzpon (sinhronizirano)

Nedelja, 16. 10., ob 10.00

Preberi več...
Orkester / slovenska komična drama

Orkester / slovenska komična drama

Kino ob kavi: Torek, 18. 10., ob 10.00
Art kino torek, 25. 10., ob 19.00

Preberi več...
Art kino: Posrednik

Art kino: Posrednik

Torek, 18. 10., ob 19.00

Preberi več...
Črni Adam

Črni Adam

Četrtek, 20. 10., ob 19.00
Sobota, 22. 10., ob 20.00
Petek, 28. 10., ob 20.00
Nedelja, 30. 10., ob 19.00

Preberi več...
Gledališki abonma in izven: Olje črne kumine

Gledališki abonma in izven: Olje črne kumine

Petek, 21. 10., ob 19.30

Preberi več...
Kung fu tačke (sinhronizirano)

Kung fu tačke (sinhronizirano)

Sobota, 22. 10., ob 18.00
Sobota, 29. 10., ob 18.00

Preberi več...
Pr' Hostar 2‰

Pr' Hostar 2‰

Četrtek, 27. 10., ob 19.00
Sobota, 29. 10., ob 20.00

Preberi več...
Lutkovni abonma in izven: Gospod Zvezda

Lutkovni abonma in izven: Gospod Zvezda

Sobota, 29. 10., ob 10.30

Preberi več...
Noč čarovnic se konča

Noč čarovnic se konča

Ponedeljek, 31.10., ob 20.00

Preberi več...

Tedenski pregled prireditev