• Počitniški program: DNEVNIK PAULINE P. (sinhronizirano)

    Nedelja, 29. 2., ob 17.00

  • MIRACULOUS: PIKAPOLONA & ČRNI MAČEK (sinhronizirano)

    nedelja 3. 3., ob 10.00 (kino matineja)

  • ŠOLA ČAROBNIH ŽIVALI 2 (sinhronizirano)

    nedelja, 10.3., ob 10.00 // sobota, 16. 3., ob 18.00

  • ARGYLLE

    nedelja 3. 3., ob 19.00

  • RACE! (sinhronizirano)

    torek, 27. 2., ob 17.00

  • BOB MARLEY

    nedelja, 3. 3., ob 17.00

  • Za Abonma Opera in Balet Maribor

    Torek, 27. februar

  • SAMO 3 DNI

    ART KINO, torek, 27. 2., ob 19.00

  • VRABČEK RICHARD 2

    POČITNIŠKI PROGRAM, sreda, 28. 2., ob 10.00 (SINHRONIZIRANO)

  • DUNE: PEŠČENI PLANET, 2. del

    četrtek, 29. 2,. ob 19.00 // sobota 2. 3., ob 20.00 // petek, 8. 3., ob 20.30 // sobota, 9. 3., ob 20.00 // petek, 22. 3., ob 20.00

  • GLEDALIŠKI ABONMA IN IZVEN: Lucy Kirkwood: OTROCI

    Petek, 1. 3., ob 19.30

  • NINA IN JEŽEVA SKRIVNOST

    sobota, 2. 3., ob 18.00 // nedelja, 24. 3., ob 10.00 (Kino matineja)

  • ART KINO: SVETLEJŠA PRIHODNOST

    torek, 5. 3., ob 19.00

  • NAMIŠLJENI

    četrtek, 7. 3., ob 19.00 // petek, 15. 3., ob 20.00 // sobota, 23. 3., ob 20.00

  • PRISCILLA

    petek, 8. 3., ob 18.00 // nedelja, 17. 3., ob 17.00 // torek, 19. 3., ob 10.00

  • KUNG FU PANDA 4 (sinhronizirano)

    sobota, 9. 3., ob 18.00 // nedelja, 17. 3., ob 10.00 // sobota, 23. 3., ob 18.00

  • GEPACK

    nedelja, 10. 3., ob 17.00

  • BARTONOVA AKADEMIJA

    nedelja, 10. 3., ob 19.00

  • NESREČNA BITJA

    Šolski filmski abonma in izven // torek, 12. 3. ob 14.00 in 17.00

  • ART KINO: NESKONČNI SPOMIN

    torek, 12. 3., ob 19.30

  • WOLFOV KONCERTNI ABONMA IN IZVEN: Zadnji kralj Orplida

    sreda, 13. 3., ob 19.30 // rojstna hiša Huga Wolfa

  • DEŽELA NEVARNIH

    četrtek, 14. 3., ob 19.00

  • MATI CABRINI

    sobota, 16. 3., ob 20.00 // nedelja, 24. 3., ob 19.00

  • NEDELJA

    nedelja, 24. 3., ob 19.00

  • ART KINO: INTERESNO OBMOČJE

    torek, 19. 3., ob 19.00

  • KRALJEVSKI ARTUR

    četrtek, 21. 3., ob 19.00

  • LUTKOVNI ABONMA IN IZVEN: ABEŽEDA

    sobota, 23. 3., ob 10.30

  • MAGDALENA GORNIK

    nedelja, 24. 3., ob 17.00

  • ART KINO: DIRKA ZA SLAVO

    torek, 26. 3., ob 19.00

  • GODZILLA IN KONG: NOVI IMPERIJ

    četrtek, 28. 3., ob 19.00 // sobota, 30. 3., ob 20.00

  • PODELITEV ŽELEZNIKARJEVE NAGRADE IN ŽELEZNIKARJEVIH PLAKET

    petek, 29. 3., ob 18.00

  • NOETOVA BARKA: GLASBENA PUSTOLOVŠČINA (sinhronizirano)

    sobota, 30. 3., ob 18.00

 

Na sporedu:

Nesrečna bitja

Nesrečna bitja

torek, 12. 3., ob 14.00 in 17.00 / Šolski filmski abonma in izven
Preberi več...
Miraculous: Pikapolona in Črni maček (sinhronizirano)

Miraculous: Pikapolona in Črni maček (sinhronizirano)

Sobota, 24. 2., ob 18.00

Nedelja, 3. 3., ob 10.00 (Kino matineja)

Preberi več...
Gepack

Gepack

nedelja, 10. 3., ob 17.00
Preberi več...
Šola čarobnih živali 2 (sinhronizirano)

Šola čarobnih živali 2 (sinhronizirano)

nedelja, 25. 2., ob 10.00 / Kino matineja
nedelja, 10. 3., ob 10.00 / Kino matineja
sobota, 16. 3., ob 18.00
Preberi več...
Argylle

Argylle

sobota, 24. 2., ob 20.00

nedelja, 3. 3., ob 19.00

Preberi več...
Race! (sinhronizirano)

Race! (sinhronizirano)

nedelja, 11., 2. ob 10.00, Kino matineja
torek, 27. 2. ob 17.00, Počitniški program
Preberi več...
Bob Marley

Bob Marley

petek, 23. 2., ob 20.00

nedelja, 3. 3., ob 17.00

Preberi več...
Bartonova akademija

Bartonova akademija

nedelja, 10. 3., ob 19.00 

Preberi več...
Dnevnik Pauline P. (sinhronizirano)

Dnevnik Pauline P. (sinhronizirano)

četrtek, 29. 2., ob 17.00 (Počitniški program)

Preberi več...
Art kino: Samo 3 dni

Art kino: Samo 3 dni

torek, 27. 2., ob 19.00

Preberi več...
Počitniški program: Vrabček Richard 2 (sinhronizirano)

Počitniški program: Vrabček Richard 2 (sinhronizirano)

sreda, 28. 2. ob 10.00 (Počitniški program)

Preberi več...
Dune: Peščeni planet, 2. del

Dune: Peščeni planet, 2. del

četrtek, 29. 2., ob 19.00

sobota, 2. 3., ob 20.00

petek, 8. 3., ob 20.30

sobota, 9. 3., ob 20.00

petek, 22. 3., ob 20.00

 

 

Preberi več...
Gepack

Gepack

četrtek, 8. 2., ob 19.00
Preberi več...
Abonma Opera balet Maribor: LASTOVKA (La rondine) // SAMO ZA ABONENTE

Abonma Opera balet Maribor: LASTOVKA (La rondine) // SAMO ZA ABONENTE

torek, 27. 2., odhod izpred športne dvorane ob 17.00
Preberi več...
Nina in ježeva skrivnost (sinhronizirano)

Nina in ježeva skrivnost (sinhronizirano)

Sobota, 2. 3., ob 18.00

Nedelja, 24. 3., ob 10.00 (KINO MATINEJA)

Preberi več...
ZA GLEDALIŠKI ABONMA IN IZVEN: Lucy Kirkwood: OTROCI

ZA GLEDALIŠKI ABONMA IN IZVEN: Lucy Kirkwood: OTROCI

Petek, 1. 3., ob 19.30
Preberi več...
ART KINO: Svetlejša prihodnost

ART KINO: Svetlejša prihodnost

torek, 5. 3., ob 19.00
Preberi več...
Namišljeni

Namišljeni

četrtek, 7. 3., ob 19.00

petek, 15. 3., ob 20.00

sobota, 23. 3., ob 20.00

Preberi več...
Priscilla

Priscilla

petek, 8. 3., ob 18.00 / Ob dnevu žena brezplačne vstopnice na voljo pol ure pred projekcijo na blagajni KD SG. Občinska organizacija SD Slovenj Gradec. 

nedelja, 17. 3., ob 17.00

torek, 19. 3., ob 10.00 (Kino ob kavi in izven) / Pred filmom še projekcija kratkega animiranega filma Divji petelin: Skrivnostno življenje v letu in četrt, avtorja Jerneja Kovača Myinta

Preberi več...
Kung fu panda 4, (sinhronizirano)

Kung fu panda 4, (sinhronizirano)


sobota, 9. 3., ob 18.00
nedelja, 17. 3., ob 10.00 (Kino matineja)
sobota, 23. 3., ob 18.00 3D
Preberi več...
ART KINO: Neskončni spomin

ART KINO: Neskončni spomin

torek, 12. 3., ob 19.30
Preberi več...
WOLFOV KONCERTNI ABONMA IN IZVEN: Zadnji kralj Orplida

WOLFOV KONCERTNI ABONMA IN IZVEN: Zadnji kralj Orplida

sreda, 13. 3., ob 19.30 / Rojstna hiša Huga Wolfa
Preberi več...
Dežela nevarnih

Dežela nevarnih

četrtek, 14. 3. ob 19.00
Preberi več...
Mati Cabrini

Mati Cabrini

Sobota, 16. 3., ob 20.00
Nedelja, 24. 3., ob 19.00
Preberi več...
Nedelja

Nedelja

nedelja, 24. 3., ob 19.00
Preberi več...
ART KINO: Interesno območje

ART KINO: Interesno območje

torek, 19. 3., ob 19.00
Preberi več...
Kraljevski Artur

Kraljevski Artur

četrtek, 21. 3., ob 19.00
Preberi več...
LUTKOVNI ABONMA IN IZVEN: Abežeda

LUTKOVNI ABONMA IN IZVEN: Abežeda

sobota, 23. 3. ob 10.30
Preberi več...
Magdalena Gornik

Magdalena Gornik

nedelja, 24. 3., ob 17.00
Preberi več...
ART KINO: Dirka za slavo

ART KINO: Dirka za slavo

Torek, 26. 3., ob 19.00
Preberi več...
Godzilla in Kong: Novi imperij

Godzilla in Kong: Novi imperij

Četrtek, 28. 3., ob 19.00
Sobota, 30. 3., ob 20.00
Preberi več...
Železnikarjeva nagrada in plakete

Železnikarjeva nagrada in plakete

petek, 29. 3., ob 18.00
Preberi več...
Noetova barka: glasbena pustolovščina (sinhronizirano)

Noetova barka: glasbena pustolovščina (sinhronizirano)

sobota, 30. 3., ob 18.00
Preberi več...

Tedenski pregled prireditev

Prihajajoči dogodki