• Art kino: SAMSARA

    torek, 11. 6. ob 20.00 / P R E S T A V L J E N O

  • VRVEŽ V MOJI GLAVI 2 (sinhronizirano)

    nedelja, 23. 6. ob 10.00 (kino matineja)

  • SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: PROSLAVA OB DNEVU DRŽAVNOSTI // VSTOP PROST!

    sobota, 22. 6. ob 20.00 - Pihalni orkester SG z gostjo Nušo Derendo

  • Art kino: 20.000 vrst čebel

    torek, 25. 6. ob 20.00

  • TIHO MESTO: PRVI DAN

    četrtek, 27. 6. ob 20.00

  • SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: FOLKART GOSTUJE // VSTOP PROST

    petek, 28. 6. ob 21.00 - TAUMATA WHITIREIA, Wellington (Nova Zelandija)

  • SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: POKLIC COPRNICE MICE // VSTOP PROST

    sobota, 29. 6. ob 9.30 - Gledališče desnega žepka

  • SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: ZORAN PREDIN BEND // VSTOP PROST

    sobota, 29. 6. ob 21.00

  • SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: FESTIVAL ANA DESTNICA // VSTOP PROST

    nedelja, 30. 6. ob 19.00 - ECHT (Nizozemska)

  • SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: FESTIVAL ANA DESTNICA // VSTOP PROST

    nedelja, 30. 6., ob 21.00 - ŠE KAR MLADA (Italija) geriatrični akrobatski cirkus

 

Na sporedu:

Kot pes in mačka (sinhronizirano)

Kot pes in mačka (sinhronizirano)

P R E S T A V L J E N O !
Preberi več...
Kraljestvo planeta opic

Kraljestvo planeta opic

četrtek, 9. 5., ob 20.00

sobota, 11. 5., ob 20.00

petek, 24. 5., ob 20.00

Preberi več...
ART KINO: 20.000 vrst čebel

ART KINO: 20.000 vrst čebel

torek, 25. 6., ob 20.00
Preberi več...
Tiho mesto: Prvi dan

Tiho mesto: Prvi dan

četrtek, 27. 6. ob 20.00
Preberi več...
SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: FOLKART GOSTUJE

SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: FOLKART GOSTUJE

petek, 28. 6. ob 20.00
Preberi več...
SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: POKLIC COPRNICE MICE

SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: POKLIC COPRNICE MICE

sobota, 29. 6. ob 9.30
Preberi več...
SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: ZORAN PREDIN BEND

SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: ZORAN PREDIN BEND

sobota, 29. 6., ob 21.00
Preberi več...
SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: ANA DESETNICA - ECHT (Nizozemska)

SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: ANA DESETNICA - ECHT (Nizozemska)

nedelja, 30. 6. ob 19.00
Preberi več...
počitniški kino: Nerazdružljivi (sinhronizirano)

počitniški kino: Nerazdružljivi (sinhronizirano)

ponedeljek, 8. 7., ob 10.00
Preberi več...
Garfield (sinhronizirano)

Garfield (sinhronizirano)

ponedeljek, 1. 7. ob 10.00 - Počitniški program

sobota, 20. 7. ob 18.00

Preberi več...
ART KINO: Samsara

ART KINO: Samsara

torek, 2. 7. ob 20.00
Preberi več...
SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: LA FANFFARIA DEL CAPITAN (Argentina)

SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: LA FANFFARIA DEL CAPITAN (Argentina)

petek, 5. 7. ob 21.00
Preberi več...
SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: Mini cirkus Bufeto

SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: Mini cirkus Bufeto

sobota, 6. 7., ob 10.00
Preberi več...
SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: HAMO & TRIBUTE 2 LOVE

SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: HAMO & TRIBUTE 2 LOVE

sobota, 6. 7., ob 21.00 uri
Preberi več...
SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: Špas teater: VEČERJA BEDAKOV

SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: Špas teater: VEČERJA BEDAKOV

nedelja, 7. 7., ob 21.00
Preberi več...
SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: Letni kino: GEPACK

SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: Letni kino: GEPACK

ponedeljek, 8. 7., ob 21.15
Preberi več...
SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: Letni kino: BOB MARLEY

SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: Letni kino: BOB MARLEY

torek, 9. 7., ob 21.15
Preberi več...
SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: Letni kino: KASKADER

SLOVENJEGRAŠKO POLETJE: Letni kino: KASKADER

sreda, 10. 7., ob 21.15
Preberi več...
Izganjanje

Izganjanje

petek, 12. 7., ob 20.00
Preberi več...
Starodavna mišologija (sinhronizirano)

Starodavna mišologija (sinhronizirano)

sobota, 13. 7., ob 18.00
sobota, 27. 7., ob 18.00
Preberi več...
Tiho mesto: Prvi dan

Tiho mesto: Prvi dan

sobota, 13. 7., ob 20.00
Preberi več...
Ezra

Ezra

nedelja, 14. 7., ob 20.00
nedelja, 28. 7., ob 20.00
Preberi več...
POČITNIŠKI KINO: Troli 3 (sinhronizirano)

POČITNIŠKI KINO: Troli 3 (sinhronizirano)

ponedeljek, 15. 7., ob 10.00
Preberi več...
Art kino: Štirje mali odrasli

Art kino: Štirje mali odrasli

torek, 16. 7., ob 20.00
Preberi več...
Nekaj je v vodi

Nekaj je v vodi

petek, 19. 7. ob 20.00
Preberi več...
Obzorje: ameriška saga - prvo poglavje

Obzorje: ameriška saga - prvo poglavje

sobota, 20. 7., ob 20.00
Preberi več...
Twister 2

Twister 2

nedelja, 21. 7., ob 20.00
sobota, 27. 7., ob 20.00
Preberi več...
POČITNIŠKI KINO: Miraculous: Pikapolona in Črni maček (sinhronizirano)
ART KINO: Črni čaj

ART KINO: Črni čaj

torek, 23. 7., ob 20.00
Preberi več...
Deadpool & Volverine

Deadpool & Volverine

petek, 26. 7., ob 20.00
Preberi več...
POČITNIŠKI KINO: Kung fu panda 4 (sinhronizirano)

POČITNIŠKI KINO: Kung fu panda 4 (sinhronizirano)

ponedeljek, 29. 7., ob 10.00
Preberi več...
Art kino: Otroci drugih

Art kino: Otroci drugih

torek, 30. 7., ob 20.00
Preberi več...

Tedenski pregled prireditev