• Bacek Jon: Farmagedon (sinhronizirano, 4+)

    Veseli december: 15. 12. ob 10. uri BREZPLAČEN ogled risanke in obisk Dedka Mraza

  • komik Tadej Toš

    v četrtek, 12. 12., ob 19:30, cena vstopnice je 12 EUR

  • Ledeno kraljestvo II

    animirana pustolovščina leta

  • Korporacija

    zadnja projekcija 17. 12. ob 19. uri

  • Škratka Sladka: Praznične igrarije

    za lutkovni abonma in izven

  • Playmobil film

    animirana pustolovščina za otroke 3+

  • Jumanji: Naslednja stopnja

    drugi del akcijske komične pustolovščine

  • Črni božič

    misteriozna grozljivka s pridihom praznikov

  • Malomeščanska svatba, Gledališče Mozirsko

    za nedeljski abonma Koroškega deželnega teatra in izven

  • Parazit

    velika uspešnica letošnjega festivala LIFF

  • Vojna zvezd: Vzpon Skywalkerja

    ultimativni finale Skywalkerjeve sage in zadnji del trilogije

  • Veseli december: Princeska na zrnu graha

    21. 12. ob 16. uri, brezplačen vstop, otroke bo na predstavi obiskal tudi Dedek Mraz

  • Noč kratkih filmov 2019

    brezplačen vstop, jagodni izbor slovenskih kratkih filmov leta za odrasle

  • Pat in Mat: Zimske radosti

    animirana družinska komedija za otroke 3+

  • Cats

    domišljijski glasbeni spektakel je filmska adaptacija priljubljenega muzikala Andrewa Lloyda Webbra Mačke in pesmi iz zbirke Mačke T. S. Eliota

Razpis za direktorja javnega zavoda Kulturni dom Slovenj Gradec

Tedenski pregled prireditev

Na sporedu:

Noč kratkih filmov 2019

jagodni izbor slovenskih kratkih filmov leta za odrasle

  • 27 november 2019
  • Število ogledov: 21
Noč kratkih filmov 2019

Program:

- Raj, r. Sonja Prosenc, Mitja Ličen, 2019, Slovenija 26’ (vesna za kratki film) 

- Liliana, r. Milanka Fabjančič, 2019, Slovenija, 7’ (vesna za animirani film) 

- Alzheimer Cafe, r. Martin Draksler, 2019, Slovenija, 18’ (vesna za študentski film) 

- Bik, r. Bojan Labović, 2019, Slovenija, 13’ 

- Dere sen jas mali bija, r. Tina Ščavničar, 2019, Slovenija 3’ (zmagovalni film FeKK SLO 2019)

- Potop, r. Kristijan Krajnčan, 2019, Slovenija 15’ 

- Sčasoma, r. Aron Horvath, 2019, Slovenija, 13’ 

- Mašina spomina, r. Kristina Kokalj, 2018, Slovenija, 4’ (nagrade filmskih kritikov v sekciji FeKK SLO in posebna omemba mednarodne žirije)

Trajanje: 99 minut.